Magdalena Pytel-Kania


  • Psycholog, Psychoterapeuta, Pedagog specjalny
Jestem psychologiem ze specjalizacją kliniczną osób dorosłych, pedagogiem specjalnym oraz psychoterapeutą. Pracuję głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym, czerpiąc inspirację również z terapii akceptacji i zaangażowania oraz terapii schematu. Prowadzę psychoterapię dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Pracuję terapeutycznie również z osobami
z niepełnosprawnością intelektualną oraz ruchową.
Doświadczenie zdobywałam pracując między innymi w: Szkole Podstawowej, Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym, Świetlicy Socjoterapeutycznej, Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz współpracując z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych.
W pracy terapeutycznej zajmuję się w szczególności problemami emocjonalnymi i trudnościami w funkcjonowaniu szkolnym i domowym dzieci i młodzieży, także z niepełnosprawnością.
Moja praca terapeutyczna obejmuje również zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, depresję i doświadczenia traumatyczne u dzieci i osób dorosłych. Prowadzę również konsultacje psychologiczne.
Z pasją wzbogacam swój warsztat pracy. Wierzę, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w rozwój osobisty oraz nabywanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach emocjonalnie trudnych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kontakt bezpośredni:  500 506 393