Tomasz Konopelski (Zięciak)


  • Psycholog, Psychoterapeuta
mgr Tomasz Zięciak- psycholog i psychoterapeuta poznawczo- behawioralny w procesie certyfikacji, absolwent studiów podyplomowych z zakresu psychosomatyki i somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Kontynuuje kształcenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS podkierownictwem dr Agnieszki Popiel oraz dr Ewy Pragłowskiej. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), a także Association for Contextual Behavioral Science (ACBS).
Prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną. Pracuje w podejściu poznawczo- behawioralnym. Swoją ofertę kieruje do osób dorosłych przeżywających kryzysy życiowe, przewlekle chorych somatycznie i psychosomatycznie, cierpiących na lęki, depresję, obniżenie nastroju, przewlekły stres, uzależnienia, zaburzenia osobowości, a także osób szukających sensu życia, czy stawiających na rozwój osobisty. Przyjazny osobom LGBT.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w:
Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie
Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii, Szpital w Chodzieży na Oddziale Opieki Paliatywnej, Oddziałach Chorób Płuc i Oddziałach Rehabilitacyjnych.
Szpitalu Miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu na Oddziale Toksykologicznym, Oddziale Chirurgii Ogólnej, Oddziale Otolaryngologicznym, Oddziale Ginekologiczno- Położniczym z Patologią Ciąży, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego w Poznaniu na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, Rehabilitacyjnym.
Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie.
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu.
Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu na Oddziale Klinicznym Dermatologii.
Ośrodku Rehabilitacyjno- Wypoczynkowym Wielspin.
Dodatkowo realizuje się prowadząc warsztaty w szkołach, firmach i uczelniach.
Swoją wiedzę poszerza stale szkoląc się w kraju i za granicą.
Pracę poddaje regularnej superwizji, przestrzega zasad kodeksu etycznego zawodu psychologa i psychoterapeuty Poznawczo- Behawioralnego.
Tomasz Zięciak - ZnanyLekarz.pl