Michał Koliński


  • Psycholog
Jestem absolwentem studiów magisterskich psychologicznych o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospełcznym SWPS w Poznaniu oraz podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ukończyłem szkolenie 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej, zakończone certyfikatem European Association Transactional Analysis (EATA) w Grupie Spotkanie. 

Doświadczenie zawodowe zdobyłem odbywając staże kliniczne między innymi w: 
- Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym w Owińskach 
- Wielkopolskim Stowarzyszeniu Alzheimerowskim 
- Centrum Treningu Uwagi Słuchowej TOMATIS 

Kontynuuje kształcenie w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, jestem na drodze do zdobycia Certyfikatu Psychoterapeuty i Doradcy Systemowego. Posiadam członkostwo stowarzyszenia WTTS. 

Swoją ofertę kieruje do osób dorosłych zmagających się z kryzysami życiowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, wypaleniem zawodowym, trudnościami w relacjach interpersonalnych, depresją, DDA. 

Przyjmuję również rodziny oraz pary (całe systemy). Głównym celem tego typu terapii jest zmiana struktury rodziny w sytuacji kryzysu, przywrócenie możliwości adaptacyjnych, ustalenie granic, a przede wszystkim poprawa relacji i komunikacji w rodzinie.

Swoją pracę oddaje regularnej superwizji, tym samym przestrzegając zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Pacjentów przyjmuję zarówno w trybie stacjonarnym jak i zdalnym. 


Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 695-172-572