Zofia Silska


  • Psycholog, terapeuta, doradca personalny
Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w roku 2014 ukończyłam studia podyplomowe na kierunku  „Pomoc  Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii” na UAM, rok wcześniej kończąc naukę w Instytucie Psychologii Stosowanej na kierunku Psychoterapia. 
Psychologiem chciałam być "od zawsze" - twierdzę że zdrowa relacja oparta na wzajemnym zaufaniu i sympatii podparta wiedzą i profesjonalizmem terapeuty jest początkiem prawdziwej zmiany.
Liczne praktyki, między innymi w ośrodkach pomocy społecznej, na oddziale psychiatrycznym, czy leczenia uzależnień, ukazały mi skalę jak wiele osób wymaga poradnictwa i psychoterapii. Dotychczasowa ścieżka kształcenia i rozwoju powodowana była chęcią wspierania, pomagania i zrozumienia problemów które uniemożliwiają satysfakcjonujące funkcjonowanie człowieka w różnych obszarach życia. Jestem również Pracownikiem Socjalnym, oraz magistrem Doradztwa personalnego i zawodowego. Oferuję Państwu doradztwo dotyczące kierunku kształcenia, przekwalifikowania się, wyboru odpowiedniej ścieżki zawodowej a także osobistej. Pracuję z osobami w kryzysie, pomagając przyjrzeć się sytuacji z jaśniejszej strony i pomóc odzyskać wiarę w rozwiązanie problemu. Głęboko wierzę, że każde doświadczenie nawet to trudne, uczy nas czegoś i możemy z niego w jakiś sposób skorzystać.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje systematycznej superwizji. 
Pracuje zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Gabinet przyjazny osobom LGBT+

Zofia Polańska - ZnanyLekarz.pl