Poradnia psychologiczna Poznań

Poradnia psychologiczna Poznań

Nasze centrum psychoterapii powstało w Poznaniu z misją niesienia pomocy ludziom w trudnościach i problemach. Mieścimy się w samym sercu Poznania przy ulicy Nowowiejskiego 40. Lokalizacja czyni nas bardzo łatwo dostępnym gabinetem pomocy psychologicznej, jednym z niewielu w centrum miasta.

Doświadczony psycholog? Tylko u nas!

Zespół naszych psychologów i psychoterapeutów to świetnie wykształcone osoby z wieloletnim stażem pracy, gotowe do pomocy. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić się na konsultacje psychologiczne, aby móc zasięgnąć nieocenionej pomocy naszych specjalistów.

Komu pomagają nasi psychoterapeuci

Nasi specjaliści pomagają szerokiej grupie odbiorców, od dzieci po osoby starsze z różnymi zaburzeniami, czy uzależnieniami. W naszej ofercie znaleźć można psychoterapię indywidualną, grupową, terapie dla par, terapię małżeństw, czy terapię uzależnień.

Pomoc psychologiczna w poradni

Towarzysząc każdemu z naszych pacjentów ze wsparciem psychologicznym, wspólnie osiągamy określone cele. Otwieramy naszych pacjentów na siebie i innych, kierując się w swojej pracy spokojem, otwartością i szczerością. Dzięki tym cechom, nasi pacjenci są spokojni o siebie i darzą nas swoim zaufaniem. Szczerość i otwartość w relacji między pacjentem, a psychologiem są kluczowymi elementami podczas całego procesu terapeutycznego. Dzięki temu nasi specjaliści posiadają pełne informacje na temat poziomu problemu z którym zmaga się pacjent i są w stanie zaproponować pacjentowi jak najlepszą ścieżkę pomocy psychoterapeutycznej.