Terapia dla par Poznań – kryzys w związku?

Terapia dla par jest skierowana do osób, które przeżywają kryzys w związku. Kryzysem jest zmniejszenie odczuwania u partnerów satysfakcji z bycia w dobrej, wzajemnej relacji.

Konsultacje psychologiczne

Każdy cykl psychoterapii w naszym ośrodku poprzedzają spotkania konsultacyjne (konsultacje psychologiczne). Jeśli w Twoim związku zaistniała potrzeba skorzystania z pomocy terapeuty, nie wahaj się! Umów się na wstępne spotkanie z psychologiem, psychoterapeutą. Dzięki konsultacji dokonujemy niezbędnej diagnozy problemu, z którym boryka się dana para. W czasie konsultacji psychologicznej przedstawiamy możliwą ścieżkę terapeutyczną.

Psychoterapia par Poznań

Po konsultacji psychologicznej para ma możliwość podjęcia dalszej terapii również z udziałem psychologa czy psychoterapeuty. Na kolejnym spotkaniu lub spotkaniach, w zależności od sytuacji, w której znajduje się aktualnie dana para, wypracowany zostaje cel terapii i oczekiwania dotyczące pracy terapeutycznej. Psychoterapia par zawsze zostaje ukierunkowana na to, co dzieje się między partnerami w związku oraz daje możliwość wzajemnego porozumienia i wypracowania skutecznych metod radzenia sobie z problemami pary, a także wzmacnia siłę związku.

Lokalizacja spotkań terapeutycznych

Poznań — to właśnie tutaj mieści się Centrum Psychoterapii Solutio. Znajdujemy się w centrum Poznania. Na miejsce spotkania można dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Dzięki temu dojazd jest niezwykle komfortowy.

Terapia par Poznań - Centrum Psychoterapii Solutio - psychologia, psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia