Psycholog Poznań

Centrum Psychoterapii Solutio zostało stworzone dla osób szukających wsparcia doświadczonego psychologa. Nasza placówka mieści się na ulicy Feliksa Nowowiejskiego 40 w Poznaniu. Spotkanie z psychologiem lub innym specjalistą w naszym gabinecie wymaga wcześniejszego kontaktu z nami, w celu ustalenia terminu spotkania.

Relacja z pacjentem

Dobry psycholog cechuje się zrozumieniem i otwartością dla drugiego człowieka. Potrafi stworzyć atmosferę dzięki pozytywnemu podejściu i energii, która pozwala na utrzymanie dobrej relacji z pacjentem. Najlepsi psycholodzy cechują się również szerokim doświadczeniem, co jest niezwykle ważne przy pracy z ludźmi z poważnymi problemami. Nasza poradnia zapewnia swoim pacjentom pomoc od psychologów i psychoterapeutów ze specjalistycznym wykształceniem i wieloletnim stażem pracy, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i dzięki temu mogą nieść szeroką pomoc z problemami pacjentów. Jeśli szukasz dobrego psychologa lub innego specjalisty, to z naszą kadrą masz pewność, że trafisz na profesjonalistę w swojej dziedzinie, który w indywidualny sposób podejdzie do Twojego problemu i co ważne – sprosta Twoim oczekiwaniom. Ciesz się życiem na nowo, dzięki naszej specjalistycznej pomocy.

Psycholog w swojej pracy

Psycholog w pracy wsłuchuje się przede wszystkim w problemy drugiego człowieka i podczas niesienia pomocy kieruje się otwartym spojrzeniem na niego. Dobro procesu terapeutycznego opiera się na szczerej relacji i zaufaniu, dlatego doświadczony psycholog powinien dbać o to i zapewniać pacjentowi odpowiednie warunki terapeutyczne. Dobre relacje to nie wszystko. Każdy szanujący się psycholog dba również o bezpieczne i komfortowe miejsce pracy z pacjentem. W naszym gabinecie zapewniamy naszej kadrze najwyższy poziom komfortu, aby współpraca terapeutyczna odbywała się w pełnym spokoju.

Kiedy skorzystać z pomocy psychologa?

Najczęstszymi problemami w obecnych czasach jest depresja, nerwica, problemy małżeńskie i rodzinne, niemoc oraz niskie poczucie własnej wartości.  Galopujące tempo narzucane przez obecny świat stawia ludziom coraz wyższe wymagania. Jeżeli dotyka Cię któryś z tych problemów i czujesz, że masz trudności, lub inne problemy – porozmawiaj z nami. Zapraszamy Cię do rozmowy podczas konsultacji psychologicznych na które możesz zapisać się przechodząc tutaj. Nasi psycholodzy pomogą Ci rozpocząć bardziej satysfakcjonujące życie.

Wizyta z psychologiem

Wizyta u psychologa w naszym gabinecie nie wymaga żadnych przygotowań.
Wystarczy się z nami skontaktować i przyjść na umówione spotkanie w celu rozpoznania problemu pacjenta przez naszego psychologa.

Cel spotkania z psychologiem

Psycholog jest przede wszystkim nastawiony na udzielenie skutecznej pomocy pacjentowi, którego dręczą problemy osobiste. Barierą dla spełnionego życia, są zazwyczaj problemy, z którymi pacjenci bardzo często nie mogą sobie sami poradzić. Celem każdej terapii psychologicznej jest jak największe wsparcie ze strony psychologa, aby pacjent mógł poznać lepiej swoje zachowania, emocje i przede wszystkim samego siebie.

Psycholog Poznań – jak się zapisać na wizytę

To proste! Opcje kontaktu z nami znajdziesz w zakładce kontakt lub w stopce strony.
Zadzwoń już dziś, lub napisz do nas bezpośrednio na maila kontakt@psychologia-solutio.pl
Skorzystaj na początku z konsultacji z naszym psychologiem, który określi poziom Twojego problemu i jeśli będzie to konieczne z jego punktu widzenia – zaproponuje wtedy możliwą terapię psychologiczną.
Wizyta trwa 50 minut.

Jeśli coś budzi Państwa wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Psycholog Poznań - Centrum Psychoterapii Solutio - psychoterapia, psychologia, psycholog