Terapia rodzinna Poznań – w czym może pomóc?

Terapia podejmowana rodzinnie to otwarcie się na pomoc sobie, ale również swoim najbliższym.

Psychoterapia rodzin, kiedy powinna przyjść z pomocą rodzinie

Rodzina to związek wzajemnego uczucia, wzajemnej odpowiedzialności i współdziałania. Panują w niej wspólne zasady, system ról, władzy i kontroli. Każdy członek rodziny ma indywidualne przekonania na jej temat. Zmiany w życiu jednego członka rodziny pociągają za sobą zmiany u innych, co może powodować przekształcenie systemu rodzinnego. Jeśli następują nieoczekiwane i niechciane zmiany w rodzinie, wychodzimy naprzeciw tym problemom i oferujemy wsparcie w naprawieniu relacji w rodzinie.

Psychoterapeuta w terapii rodzinnej

Psychoterapeuta ma za zadanie pomóc w zrozumieniu i zaakceptowaniu różnego postrzegania sytuacji każdego członka rodziny przez jej innych członków, a nie przyznawać rację wyłącznie jednej osobie. W naszym Centrum Psychoterapii Twoja rodzina ma gwarancję, że nasi psychoterapeuci podejdą do waszego problemu profesjonalnie. Każdy z psychologów i psychoterapeutów naszego gabinetu, jest doświadczony i wykształcony w dziedzinie psychologii i psychoterapii, co daje pewność specjalistycznego podejścia do trudności, z którymi zmaga się Twoja rodzina.

Nasz gabinet

Centrum Psychoterapii Solutio mieści się w Poznaniu i jest ośrodkiem psychoterapii oraz psychologii, warsztatów psychologicznych i szkoleń z rozwoju osobistego. W naszej ofercie znajduje się psychoterapia rodzinna. Jeśli wraz z rodziną odczuwacie potrzebę pomocy ze strony doświadczonego psychologa, to zapraszamy na spotkanie konsultacyjne w samym centrum Poznania, na ulicy Feliksa Nowowiejskiego 40.

Psycholog rodzinny

W naszym gabinecie mamy kilku specjalistów z dziedzin psychologii, psychiatrii i nauk pokrewnych. Na wstępne konsultacje psychologiczne i spotkania terapeutyczne zapraszamy całą rodzinę. Nasz psychoterapeuta podchodzi do każdego z członków rodziny profesjonalnie i oferuje wsparcie w dążeniu do polepszenia relacji i komunikacji w rodzinie.

Terapia rodzinna Poznań Centrum Psychoterapii Solutio - psychologia, psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia