Psycholog w Poznaniu – gdzie szukać?

Psycholog w Poznaniu gdzie szukać?

Dla osób szukających wsparcia doświadczonego psychologa w Poznaniu stworzono Centrum Psychoterapii Solutio. Nasz gabinet mieści się na ulicy Nowowiejskiego 40 w mieście Poznań. Spotkanie z psychologiem wymaga wcześniejszego kontaktu z nami, w celu ustalenia terminu konsultacji psychologicznej.

Jaki powinien być dobry psycholog

Dobry psycholog charakteryzuje się otwartością i zrozumieniem dla drugiego człowieka. Stwarza atmosferę dzięki pozytywnej energii, która pozwala na uzyskanie dobrej relacji pacjent-psycholog. Doświadczenie psychologa jest niezwykle ważne w pracy z ludźmi w potrzebie. W naszej placówce zapewniamy pomoc psychologów i psychoterapeutów z wieloletnim stażem pracy, oraz specjalistycznym wykształceniem. Dobry psycholog cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i dzięki temu może nieść szerszą pomoc w trudnych problemach pacjentów. Wybierając spotkanie z naszą kadrą, masz pewność, że trafisz na psychologa, który w indywidualny sposób podejdzie do Twojego problemu i sprosta Twoim oczekiwaniom. Spróbuj cieszyć się życiem na nowo, dzięki naszej wyszkolonej kadrze!

Czym kieruje się psycholog w swojej pracy

Psycholog w swojej pracy kieruje się przede wszystkim otwartym spojrzeniem na drugiego człowieka i wsłuchuje się w jego problemy w stu procentach. Dla dobra całego procesu terapeutycznego, szczera relacja i zaufanie jest najważniejsze, dlatego doświadczony psycholog powinien o to zadbać i zapewnić pacjentowi odpowiednie warunki terapeutyczne. Poza dobrymi relacjami, każdy szanujący się psycholog powinien zadbać również o komfortowe i bezpieczne warunki dla pacjenta. W naszym centrum psychoterapii zapewniamy naszej kadrze najwyższy poziom gabinetów, aby współpraca pomiędzy pacjentem, a psychologiem odbywała się w pełnym spokoju.

Kiedy skorzystać z pomocy psychologa?

W obecnych czasach coraz częstszymi problemami jest nerwica, depresja, niemoc, problemy małżeńskie, rodzinne oraz niskie poczucie własnej wartości. Szybkie tempo narzucane przez współczesny świat stawia człowiekowi coraz wyższe wymagania. Jeśli czujesz, że dotyka Cię któryś z tych problemów, czujesz, że masz kłopoty, trudności lub inne problemy – porozmawiaj z nami. Zapraszamy do rozmowy podczas konsultacji psychologicznych. Nasi specjaliści pomogą Ci zacząć bardziej satysfakcjonujące życie.

Czy na wizytę z psychologiem trzeba się przygotować?

Wizyta u psychologa w naszym gabinecie nie wymaga żadnych przygotowań.
Wystarczy się z nami skontaktować i przyjść na umówione spotkanie.

Jaki jest cel spotkania z psychologiem

Celem spotkania z psychologiem jest przede wszystkim udzielenie skutecznej pomocy pacjentowi, którego dręczą problemy osobiste. Problemy stanowią bariery dla spełnionego życia. Każda terapia ma na celu jak największe wsparcie psychologiczne, aby pacjent mógł poznać lepiej samego siebie, swoje zachowania i emocje.

Psycholog w Poznaniu – jak się zapisać na wizytę

To proste! Kontakt do nas znajdziesz w zakładce „kontakt” lub w stopce strony.
Zadzwoń już dziś, lub napisz do nas bezpośrednio na maila kontakt@psychologia-solutio.pl
Skorzystaj na początku z konsultacji z naszym psychologiem, który określi poziom Twojego problemu i jeśli będzie to konieczne z jego punktu widzenia – zaproponuje wtedy możliwą terapię psychologiczną.
Wizyta trwa około 50 minut.

Jeśli coś budzi Państwa wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

psycholog w poznaniu gdzie szukać - centrum psychoterapii solutio