Zofia Silska


  • Psycholog, psychoterapeuta, coach w trakcie certyfikacji, doradca zawodowy
Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w roku 2014 ukończyłam studia podyplomowe na kierunku  „Pomoc  Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii” na UAM, rok wcześniej kończąc naukę w Instytucie Psychologii Stosowanej na kierunku Psychoterapia. 
Psychologiem chciałam być "od zawsze" -stąd pomysł na spełnienie marzeń zawodowych i założenie własnego Centrum Psychoterapii- Solutio.  Twierdzę że zdrowa relacja oparta na wzajemnym zaufaniu i sympatii podparta wiedzą i profesjonalizmem terapeuty jest początkiem prawdziwej zmiany.
Liczne praktyki, między innymi w ośrodkach pomocy społecznej, na oddziale psychiatrycznym, czy leczenia uzależnień, ukazały mi skalę jak wiele osób wymaga poradnictwa i psychoterapii. Dotychczasowa ścieżka kształcenia i rozwoju powodowana była chęcią wspierania, pomagania i zrozumienia problemów które uniemożliwiają satysfakcjonujące funkcjonowanie człowieka w różnych obszarach życia. Jestem również Pracownikiem Socjalnym, oraz magistrem Doradztwa personalnego i zawodowego. Oferuję Państwu doradztwo dotyczące kierunku kształcenia, przekwalifikowania się, wyboru odpowiedniej ścieżki zawodowej a także osobistej. Pracuję z osobami w kryzysie, pomagając przyjrzeć się sytuacji z jaśniejszej strony i pomóc odzyskać wiarę w rozwiązanie problemu. Głęboko wierzę, że każde doświadczenie nawet to trudne, uczy nas czegoś i możemy z niego w jakiś sposób skorzystać.
Obecnie, kierując się ideą ciągłego rozwoju, rozpoczęłam  kompleksowe szkolenie coachingowe posiadające najwyższą międzynarodową akredytację jakośći (ACTP ICF), tak aby zaproponować Państwu już na wiosnę 2023 ofertę szkoleń biznesowych dla firm, oraz sesje coachingu personalnego.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje systematycznej superwizji. 
Pracuje zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Gabinet przyjazny osobom LGBT+

Zofia Polańska - ZnanyLekarz.pl