Warsztat: Moja wartość= moja siła!

„W pracy terapeutycznej spotykam wiele osób (zwłaszcza kobiet), które chciałyby popracować nad swoim poczuciem wartości. Niedocenianie siebie jest często powodem życiowego zastoju, stagnacji, blokuje nas w rozwoju zawodowym i prywatnym”

Warsztat Moja wartość=moja siła daje szansę przyjrzeć się swoim mocnym stronom, a także temu wszystkiemu co do tej pory postrzegaliśmy/postrzegałyśmy jako słabe. Zobaczymy te wszystkie zasoby z zupełnie innej strony. Będziemy pracować z wyobraźnią, by przemienić obecne przekonania w nowe, które zaczniemy wprowadzać w życie, pełniejsze siły i bliższe naszych marzeń. A wszystko to w bezpiecznym środowisku, które będzie laboratorium naszego rozwoju.

3godzinny warsztat będzie pełen praktycznych ćwiczeń, które każdy z uczestników i każda z uczestniczek będzie mogła przenieść do swojego codziennego życia by z dnia na dzień stawać się coraz bardziej pewny/pewna siebie!

A tutaj garść ważnych informacji:

Kiedy? 8go lipca godz. 10-13

Gdzie: Centrum Psychoterapii Solutio, ul. Nowowiejskiego 40

Kto prowadzi: Marcela Kościańczuk psychoterapeutka i arteterapeutka

Inwestycja: 60 zł w przypadku zgłoszenia się pojedynczej osoby. W przypadku wspólnego zgłoszenia 2 osób każda z nich płaci tylko 50 złotych. Jeśli zgłosicie się w trójkę koszt obniża się do 40 złotych za osobę!

Rezerwacja miejsca po przedpłacie na konto (do 3go lipca).

Kontakt: 515 355 269 Marcela Kościańczuk