Psychologia Poznań formy terapii – jakie oferujemy?

Psychologia Poznań formy terapii

Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi, możemy zaproponować szeroką ofertę usług terapeutycznych.

Rodzaje form psychoterapii oferowanych przez nas:

Z jakimi problemami może pomóc Ci psycholog

Psycholog przyjmie Cię na spotkanie z każdą trudnością, z którą borykasz się w związku ze swoją osobą lub ze swoimi najbliższymi. Jeśli nie układa Ci się w związku małżeńskim, partnerskim, czy może przyjacielskim, lub w relacjach rodzinnych, warto porozmawiać o tym ze specjalistą. Nasi specjaliści pomagają również z problemami uzależnień. Pomoc psychologa jest nieoceniona. Nasze centrum psychoterapii dysponuje wysoce wykwalifikowaną kadrą, mającą za sobą lata doświadczeń w dziedzinie psychoterapii. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz rozmowy z kimś, kto zapewni Ci przede wszystkim fachową pomoc, zgłoś się koniecznie do nas.

Jak wyglądają zapisy do któregoś ze specjalistów z naszej poradni

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, lub napiszesz maila na adres: kontakt@psychologia-solutio.pl
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Podczas kontaktu z nami masz możliwość zapisu na spotkanie konsultacyjne.

Czy przed terapią potrzebna jest konsultacja psychologiczna?

Dzięki konsultacji, nasz psycholog jest w stanie zapoznać się z problemem pacjenta. Każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia terapeutycznego i na podstawie rozpoznania trudności podczas konsultacji, nasi specjaliści są w stanie zaproponować odpowiednią formę terapii.

 

Psychologia Poznań formy terapii - Centrum Psychoterapii Solutio